Smrčková - soubor

Odvolávám, co jsem odvolal...

...a slibuji co jsem slíbil....To určitě napadlo nejednoho z mých kolegů v posledních dnech. Po dlouhém vyjednávání jsme mohli v pondělí 12.10.  otevřít alespoň hudební obor pro individuální prezenční výuku, abychom ji ve středu 14. 10. opět uzavřeli. Nezbývá, než si moc přát, aby přijatá opatření opravdu zafungovala a abychom po podzimních prázdninách mohli normálně učit. Naši učitelé připravují dětem úkoly pro distanční vzdělávání tak, aby děti neztratily se zvolenými uměleckými obory kontakt. Proto předem děkujeme za spolupráci i za pochopení zejména těm rodičům, kteří děti v uměleckém vzdělávání podporují a motivují je k soustavné práci.