tanečníci
Od 11. 3. 2020 je zrušena do odvolání výuka v ZUŠ F. Chopina. Zrušeny jsou také koncerty, soutěže a veřejná vystoupení. Na webu a v iZUŠ jsou již uvedeny některé náhradní termíny, věříme, že v dubnu se již akce uskuteční. Připravujeme dálkovou formu výuky, podrobnosti příští týden. Prosíme rodiče našich žáků o sledování webových stránek školy a iZUŠ .

Základní umělecká škola Fryderyka Chopina Mariánské Lázně nabízí dětem a dospělým vzdělávání v hudebním oboru (nástroje ze skupiny klávesových, dechových, strunných, lidových a bicích nástrojů, zpěv), v tanečním oboru (jednotlivé taneční techniky, soubory Rozmarýnek a mažoretky) a ve výtvarném oboru (plošná a prostorová tvorba, objektová a akční tvorba, keramika). Od září 2019 se opět ve škole vyučuje také literárně dramatický obor.

V této kategorii nejsou žádné články. Jsou-li na stránce zobrazeny podkategorie, mohou obsahovat články.