Baletky - Divadlo
Vážení rodiče, nařízením vlády přecházíme od středy 14. října na distanční výuku. Vzniklá situace nás velice mrzí a nemůžeme ji žádným způsobem ovlivnit. Nezbývá, než si přát, abychom se po podzimních prázdninách mohli vrátit k normální výuce. Jednotliví vyučující se dětem budou věnovat v rámci distanční výuky.

Základní umělecká škola Fryderyka Chopina Mariánské Lázně nabízí dětem a dospělým vzdělávání v hudebním oboru (nástroje ze skupiny klávesových, dechových, strunných, lidových a bicích nástrojů, zpěv), v tanečním oboru (jednotlivé taneční techniky, soubory Rozmarýnek a mažoretky) a ve výtvarném oboru (plošná a prostorová tvorba, objektová a akční tvorba, keramika). Od září 2019 se opět ve škole vyučuje také literárně dramatický obor.

V této kategorii nejsou žádné články. Jsou-li na stránce zobrazeny podkategorie, mohou obsahovat články.