Divadlo

Podmínky pro konání koncertů v ZUŠ

Vážení rodiče,
ve středu 6. října a v pondělí 11. října se v sále naší školy po velmi dlouhé době uskuteční dva hudební podvečery – koncerty našich žáků. Stále platí některá omezení - na koncert mají přístup očkovaní, testovaní nebo posluchači, kteří prodělali covid. V sále je pro návštěvníky koncertu povinný respirátor. Dále jsme jako pořadatelé koncertu povinni návštěvníky požádat na koncertě o identifikaci – zapsat jméno a nejlépe telefon. Tyto údaje musíme podle nařízení vlády 30 dnů od akce uchovávat.
Jsme rádi, že se ke koncertům vracíme. Bez této aktivity nemůže umělecká škola plnohodnotně fungovat. Proto předem děkujeme za pochopení !
Mgr. Petr Čech, ředitel školy