Základní umělecká škola

Fryderyka Chopina Mariánské Lázně

Smrčková - soubor

Logo EU

iZUŠ

Vánoční koncert 2021

Předvánoční čas byl každoročně  úplně zaplněný velkým množstvím koncertů a vystoupení většiny žáků a souborů naší školy. Nejen v loňském roce ale iIMG 0197s letos byl tento přirozený "běh" hudebního života narušen trvající zdravotní situací. Adventní koncerty byly zrušeny a tak jsme se pokusili vyrovnat se s realitou prostřednictvím nahrávek z koncertů, které jsme pořádali v hudebním sále naší školy. 14. prosince proběhl vánoční koncert. Z tohoto koncertu můžeme nabídnout nejen fotogalerii, ale také videozáznam

Na naší webové stránce používáme cookies. Některé z nich jsou nutné pro běh stránky, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit vlastnosti stránky na základě uživatelských zkušeností (tracking cookies). Sami můžete rozhodnout, zda cookies povolíte. Mějte prosím na paměti, že při odmítnutí, nemusí být stránka zcela funkční.