zobcové_flétny

Děti dětem 2022

zus petrS 2022 9272sPo třech letech uspořádali učitelé a žáci ZUŠ F. Chopina program s názvem „Děti nejen dětem“ v Městském divadlezus petrS 2022 9189s Mariánské Lázně. Program byl určen jak dětem ze základních škol (dvě dopolední představení), tak dospělým divákům a posluchačům. Vystupovaly hlavně školní soubory – od komorních až po ty větší s různě žánrově zaměřeným programem. Ozdobou programu pak byla skvělá vystoupení sólistů – jednalo se o držitele cen z mnoha soutěží Jaroslava Skalku a Sebastiana Cretana. Svým výkonem se k nim zařadil Jaroslav Brož, který je také vítězem národní soutěže ve hře na dudy. V programu nechyběla taneční vystoupení a sjednocujícím prvkem velmi pestrého programu byl příběh o touze omládnout. Ten vymyslela a se svými svěřenci k veřejnému provedení připravila učitelka LDO v ZUŠ paní Alena Hálová. Z celého koncertu byl pořízena -fotogalerie - (foto P.Čech). Nevšední a inspirativní fotografie ze zákulisí vytvořil Petr Skalka a videozáznam zpracoval Olimpiu Cretan.