Smrčková - soubor

Klavír pro ZUŠ Fryderyka Chopina

Rodinná nadace Karla Komárka vypsala v říjnu 2022 grantovou výzvu „Piana do škol 2022“. K této výzvě jsme se přihlásili. Naše žádost o křídlo od firmy Petrof v hodnotě 1099 000 Kč doložená výsledky práce školy za posledních deset let uspěla. Další podmínkou získání nástroje je veřejná sbírka, která již probíhá. Pokud nám chcete pomoci, naleznete více informací na webu https://pianadoskol.cz/?detail=47-zakladni-umelecka-skola-fryderyka-chopina-marianske-lazne. Každý příspěvek má význam, ke každé darované částce přidá nadace stejný finanční obnos. Dárci (pokud budou souhlasit) budou zveřejněni na webu školy. Protože některé firmy i jednotlivci do sbírky již přispěli, uspořádáme 7. března v Městském divadle Mariánské Lázně koncert. Na tomto koncertě bychom chtěli našim sponzorům veřejně poděkovat. Výtěžek z koncertu bude dalším příspěvkem na nový klavír Petrof do našeho koncertního sálu.