Kytary

Příprava na soutěže 2022

15. února se v sále školy sešli členové souborů, kteří se chtějí zúčastnit letošních soutěží. Příprava na soutěž je vždy během na dlouhou trať a naIMG 2360s soutěžním pódiu mají hudebníci možnost zúročit všechny své dosud získané zkušenosti Vystupování na podiu musí vždy předcházet pečlivá příprava, aby výkon hudebníků byl pro posluchače zážitkem a odměnou, ne utrpením. Velkou roli v přípravě hraje podpora začínajících hudebníků ze strany jejich rodičů. Je třeba zkoušení i častému vystupování věnovat čas, celá příprava je náročná. fotogalerie   (foto P. Čech)