Korejs - průvod

Pozvánka na "Roztančené divadlo"

Ve čtvrtek 20. dubna pořádá taneční oddělení ZUŠ F. Chopina v Městském divadle taneční vystoupení s názvem "Roztančené divadlo". Většina dětí z tanečního oddělení2023petrS ZUSPetrof 7564s se představí ve zhruba hodinovém tanečním programu. Pořadem provedou diváky žáci literárně dramatického oboru pod vedením Aleny Hálové. Taneční vystoupení se  svými žáky připravily Karin Wintrová a Irena Andre. Dopolední představení od 10:30 hodin je věnováno školám. Pro veřejnost je odpolední představení, které začíná ve čtvrtek 20 dubna od 16 hodin. Přijďte se podívat !