Dechy -kostel ang.

Absolventský koncert 12. června 2024

IMG 8032sVe středu 12. června se v hudebním sále školy konal absolventský koncert. Vystoupil klarinetový soubor, saxofonové kvarteto, akordeonový soubor Accord. Sólově hrála Viktorie Smutná, Štěpám Koranda a Jakub Černý. Štěpán Koranda a Viktorie Smutná uzavřeli první stupeň sedmiletého základního studia, Jakub Černý ukončil 1. ročník 2. stupně a odchází studovat mimo Mariánské Lázně. Z Mariánských Lázní odcházejí na studia také dva členové akordeonového souboru Accord Vojtěch Nekovář a Johanka Smrčková.
Na koncertě zazněl žánrově různorodý program - jazz, pop a vážná hudba barokní, klasická i současná. Absolvující žáci hráli s chutí a jak účinkující, tak posluchači si koncert užili. -fotogalerie-