Rozmarýnek

Koncert dětí z Petrohradu

Skvělý zážitek připravili posluchačům děti z hudební školy v Petrohradu. Jejich koncert se konal v sále ZUŠ F.Chopina petrohradve čtvrtek 14.6.2007 odpoledne. Na programu byla hudba jak ruských, tak světových autorů. Nejvíce zaujali svými výkony ti nejmladší - nejmenší klavíristce bylo pouhých sedm let, přesto její hra měla přesvědčivý výraz. Také výkony jejích starších spolužáků byly pozoruhodné - za provedení Beethovenových a Chopinových skladeb by se nemusel stydět nejeden absolvent konzervatoře. Fotografie petrohradských klavíristů si můžete prohlédnout v naší fotogalerii.