Dechy -kostel ang.

O jedné rozbité vývěsce aneb proč také děti chodí do ZUŠ

vyveska.jpgTerčem řádění vandalů se stala vývěska naší školy vedle Městské knihovny. Nejsme první a bohužel ani poslední s podobnou zkušeností. Sice nevíme, kdo si potřeboval dokazovat svoji chrabrost, sílu a odvahu rozbíjením skla a ničením práce druhých, zato však víme, kdo to nebyl. Jistě ne člověk se smyslem pro krásu, který se učí něco hodnotného vytvářet. Jsme rádi, že v naší škole máme žáky, kteří se učí tvořit a ne ničit....