kytarový_soubor

Koncert žáků ZUŠ F.Chopina se ZSO

bauerova.jpgTradičně dobrá spolupráce ZUŠ F.Chopina a Západočeského symfonického orchestru je velkým přínosem pro  nejlepší žáky školy. Jen ten, kdo stál jako sólista před symfonickým orchestrem, dovede přesně pochopit obtížnost a zároveň i neopakovatelnost a krásu takové situace. To, co se nám zdá v soukromí zcela snadné a bez problémů, je na pódiu obtížným oříškem. Tím více potěšil nedělní výkon houslisty Andreje Vasylenka  ze třídy H.Dubské a flétnistky Anny Bauerové ze třídy Mgr.Lenky Čechové. Oba žáci hráli s jistotou dobře připravené sólové party a vysloužili si zasloužený potlesk. Šéfdirigent ZSO Michael Roháč má velmi dobrý vztah k mladým hudebníkům i k mladým posluchačům. Také proto byl nedělní koncert ZSO pro děti a rodiče pro všechny zúčastněné jistě příjemným vasylenko.jpgzážitkem. Naše záběry jsou z generální zkoušky.