tanečníci

Žáci ZUŠ na adventním koncertě v Lázních Kynžvart

Tradice českého muzikanství je stále živá a pořád se ještě najde dost lidí, kteří jsou schopni a ochotni věnovat svůj volný čas, pohodlí i prostředky na okno.jpgtak krásnou věc jako je vážná hudba. V sobotu 8. 12. se v kostele sv. Markéty v Lázních Kynžvart konal další z adventních koncertů pěveckého sboru Cantamus pro gaudio. Jeho vedoucí L. Čechová, která usedla za varhany, pozvala ke spolupráci trumpetistu J. Zímu, sopranistku K. Denkovou a žáky své flétnové třídy ze ZUŠ F. Chopina. Akce, na které zazněl adventní repertoár a skladby starých mistrů, byla hezky navštívená domácími i přespolními a všichni odcházeli s přáním dalšího koncertu v roce 2008.

- fotografie -