Korejs - průvod

Děti nejen dětem 2008

Ve čtvrtek 5. června se v nově zrekonstruovaném Městském divadle konala tradiční akce žáků ZUŠ F. Chopina věnovaná dětem i mariánskolázeňské mysky.jpgveřejnosti. Ve zhruba sedmdesátiminutovém pořadu se návštěvníkům divadla ve třech představeních předvedli žáci tanečního a hudebního oboru ZUŠ. Zvláštní poděkování patří Západočeskému symfonickému orchestru a zejména jeho šéfdirigentovi Michaelu Roháčovi za spolupráci na tanečním vystoupení žákyň tanečního oboru. Pořadem diváky provázeli moderátoři  v rolích zdravotního personálu  a pacientů. O scénář a realizaci průvodních textů se postarala dr. Alena Hálová. Celý pořad již tradičně připravila Eliška Sudová.

- fotogalerie -