Rozmarýnek

Vánoční přehrávka flétnové a varhanní třídy

Pravidelně před Vánoci si mohou svoje nově nabyté zkušenosti a dovednosti vyzkoušet na přehrávce flétnové a varhanní třídy žáci Mgr.Lenky Čechové. Podobně tomu bylo i letos 18. prosince. V rámci přehrávky bylo možné slyšet celé spektrum výkonů od začínajících pětiletých hráčů až po maturující studentku. Překvapením pro letošní rok byla Passacaglia na koledu Rychle, bratři zkomponovaná L. Čechovou právě pro tuto příležitost. Při interpretaci skladby se uplatnily všechny ročníky fléten i dvě začínající varhanice, každému z hudebníků byl "přidělen" part podle jeho momentální vyspělosti a schopností. Rodiče, prarodiče i známí zcela zaplnili sál školy, mladé flétnisty a varhaníky nadšeně povzbuzovali a nešetřili potleskem.

- fotogalerie -