pochod_v_parku

Koncert žáků v Městském muzeu

IMG_2019Ve středu 8. prosince se v Městském muzeu Mariánské Lázně konal koncert. Ředitel muzea ing. Jaromír Bartoš nabídlprostory ke koncertní činnosti. Jedná se o nabídku velmi zajímavou, protože v muzeu bude možné provést i některá vystoupení tanečního oddělení. Výstavy výtvarného oboru  již řadu let v muzeu probíhají, a tak se budou moci v příjemném prostředí domu, kde pobýval např. J. W. Goethe, představovat všechny obory naší ZUŠ.

- fotogalerie -