Rozmarýnek

Pozvánka na kolonádu

Již popáté se ve třetím květnovém týdnu koná „Kolonáda plná hudby, tance a zpěvu“. Poprvé se tento celodenní pořad konal u příležitosti 200. let od založení města v roce 2008. Protože akce měla velmi příznivý ohlas, rozhodli jsme se vytvořit novou tradici. Proto můžete i letos, tentokrát v sobotu 19. května, prožít se žáky  a učiteli ZUŠ Fryderyka Chopina den plný hudby a tance a v odpoledních hodinách navštívit také výtvarnou dílnu. Zatím jsme měli vždy štěstí i na počasí. Věříme, že i letos to bude stejné. Celodenní program začíná v 10 hodin vystoupením česko-německého bigbandu ( hrají zde naši žáci), potom si můžete poslechnout smyčcový orchestr složený ze současných i bývalých žáků školy. V odpoledním programu vystoupí školní soubory i sólisté, podvečer bude patřit koncertu v kostele u kolonády a program vyvrcholí večer na hlavní kolonádě.

program19.5.2012 001