zobcové_flétny

Kolonáda plná hudby, tance a zpěvu 2012

IMG 6357V sobotu 19. května v deset hodin dopoledne začal na kolonádě v Mariánských Lázních již popáté celodenní program žáků a učitelů ZUŠ Fryderyka Chopina. Hned jako první se představil česko - německý bigband vedený Václavem Eichlerem, který vznikl za podpory Koordinačního centra Tandem. Druhým zajímavým vystoupením byl "Les smyčců". V rámci tohoto vystoupení se pod vedením Mgr. Evy Smrčkové sešli současní i bývalí žáci naší školy ke společnému vystoupení. Podle reakcí účinkujících je zřejmé, že se jednalo o setkání velmi příjemné. Účinkující, kteří se sjeli do Mariánských Lázní z celé republiky,  potěšili nejen sami sebe, ale dobrou souhrou a bezchybnou intonací také velké množství přihlížejících posluchačů.
Odpoledne přivedl DOM s mažoretkami pod vedením Josefa Koreise a Nely Výborné od hotelu Bohemia na kolonádu další posluchače. Na kolonádě se pak vystřídaly všechny školní soubory. Odpolední blok vystoupení zakončil koncert varhaníků, flétnistů, klarinetisty a zpěváků v kostele Nanebevzetí Panny Marie u kolonády. Poslední část celodenního programu zahájil folklórní soubor Rozmarýnek. I večerní část vystoupení se těšila značné pozornosti posluchačů. Celý program ve 21 hodin zakončil DOM s mažoretkami. Pořadem provázeli posluchače dva moderátoři - Bc. Kateřina Marešová a Mgr. Jan Krček, a to nejen česky, ale také německy, rusky a anglicky. Dnu ZUŠ na kolonádě již popáté přálo také krásné a slunečné počasí. - fotogalerie -