pochod_v_parku

Klávesové nástroje

Přehrávka klavírní třídy Marie Skalkové II

prehravka0608.pngDne 3. června se uskutečnila závěrečná klavírní přehrávka, kde vystoupili téměř všichni žáci mé třídy (jeden se omluvil). Tento koncert lze také považovat za malou generální zkoušku před závěrečnými zkouškami, které jsou na ZUŠ pro všechny žáky povinné. Program měl 20 čísel, některé narychlo nastudované skladby - tzv. rychlokvašky, vykvasily opravdu dobře, jindy sehrála větší roli nervozita - v některých případech podmíněná černými puntíky za domácí přípravu, zkrátka "Těžko na cvičišti, lehko na bojišti." Děti povzbuzovala i paní učitelka Hurtíková a snad každý, kdo vystoupil na pódiu měl v hledišti někoho blízkého, který mu držel palce - a to je pro všechny - byť začínající hudebníky (a i pro ty odrostlejší) moc důležité - mít možnost hrát pro někoho blízkého.

Přeji všem krásné prázdniny, teplé léto a během těchto dvou měsíců  krásné hudební zážitky!

Fotogalerie - best of »