Divadlo

Akordeonový soubor

Blahopřání k sedmdesátým narozeninám

Ve čtvrtek 20. října 2011 slaví  70. narozeniny dlouholetý učitel, v letech 1984 - 1990 také ředitel naší školy,  pan Alexandr Smutný. V ZUŠ Fryderyka Chopina pracuje od roku 1962 a svoje celoživotní úsilí věnoval především Velkému akordeonovému orchestru, který v roce 1962IMG_3735 založil a od té doby soustavně vede. S tímto souborem absolvoval  řadu vystoupení nejen v České republice, ale také v mnoha městech Evropy, v Mexiku a na ostrově Réunion.
Do dalších let přejeme především hodně zdraví a gratulujeme !!!