Divadlo

Akordeonový soubor

Vystoupení žáků ve Svazu důchodců 12. a 13. 5 2015

IMG 7217V minulém týdnu se vybraní žáci ze třídy Olgy Vohnoutové a Jiřího Jílka setkali se seniory ze Svazu důchodců České republiky v Mariánských Lázních. Setkání proběhla hned dvě, 12. a 13. května, a to přímo v klubovně Svazu na Hlavní ulici. Děti seniorům předvedly své dovednosti na elektrický klavír, zobcovou flétnu a akordeony. Za své vystoupení byly následně odměněny vřelým potleskem. Celý odpolední program žáci zakončili předáním přáníček k příležitosti Dni matek. Přáníčka vyrobili žáci výtvarného oddělení ze třídy paní učitelky Kristýny Harantové. -fotogalerie - (foto Jiří Jílek)