Canzona

Junior Dixieland

Junior Dixieland se vrátil z USA

V pondělí 25.8. 2008 v podvečer se Junior Dixieland ZUŠ Mariánské Lázně vrátil ze zájezdu do USA. Všichni se vrátili zdrávi, s množstvím dojmů z cest a vzpomínek na nové přátele. Za sebou mají 24 dní prožitých v Chicagu a oblasti Velkých jezer, 6 úspěšných vystoupení, natáčení pro česko – americkou televizi a krajanské vysílání místního rozhlasu, 5 dní na pláži a borůvkové plantáži u Michiganského jezera a maxi výlet k Niagarským vodopádům.Ačkoli „doma je doma “, na zážitky z Nového Světa se jen tak nezapomene.
    I když podrobnější informace budou časem následovat, lze již dnes nahlédnout do „palubního deníku“na „wwwdixielandzusml.wbs.cz“