Rozmarýnek - prezence

Junior Dixieland

Úspěch Junior Dixielandu v ústředním kole soutěže v Litvínově

Ve dnech 9. 6. a 10. 6. se konalo ústřední kolo soutěže tanečních a jazzových orchestrů v Litvínově.  Sedmičlenná mezinárodní porota (USA, Německo, Česká republika) složená ze špičkových hudebníků, hudebních režisérůdixieland a pedagogů, měla nelehký úkol. Posoudit nejlepší kapely a orchestry z celé republiky nebylo jistě jednoduché.  V této soutěži reprezentoval náš kraj, město a Základní uměleckou školu F. Chopina Mariánské Lázně  Junior Dixieland vedený Bedřichem Smrčkou.  Za svůj hudební výkon, byl tento soubor porotou zařazen do stříbrného pásma (tedy 2. místo) a ještě obdržel zvláštní ocenění za výkon pro bubeníka Jana Vlasáka. Úspěšným hudebníkům gratulujeme!