Divadlo

Kytarový soubor zahrál v Částkově

S nástupem chladných dnů a blížící se zimy se člověk rád vrátí k létu, proto malé ohlédnutí za jedním z letních koncertů.castkov
Dne 27. července vystoupil kytarový soubor ze ZUŠ Fryderyka Chopina pod vedením Tima Honzírka v rámci Svatoanenských slavností v Částkově. Koncert se uskutečnil ve zcela zaplněném kostele, kde soubor zahrál renesanční a barokní skladby. V druhé části zazněly latinskoamerické tance. V programu se představili také sólisté Patrik Novák, Marek Brštiak a duo Tereza Šimková a Eva Procházková. Vřelé publikum odměnilo mladé hudebníky potleskem a soubor zahrál několik přídavků.