Smrčková - soubor

Krajská soutěž ZUŠ ve hře na kytaru

Dne 4. dubna se v ZUŠ v Kraslicích konalo krajské kolo soutěže ve hře na kytaru a komorní hry. Z naší školy se zúčastnili tři sólisté ze tř. T. Honzírka a dva soubory.IMG 20240323 160633s
Karel Koseček získal první cenu, Michal Ledvina druhou cenu. Michal Strnad se umístil na prvním místě s postupem do ústředního kola. V komorní hře soutěžili dvě kvarteta. Kvarteto třídy A. Kotlára, ve složení Anežka Hurtová, Marek Fára, Tomáš Heřman a Filip Pilmajer získalo první cenu s postupem do ústředního kola.
Kvarteto ze třídy T. Honzírka ve složení Michal Strnad, Elena Brtníkova, David Šály a Jan Jonáš získalo první cenu s nejvyšším bodovým ohodnocením s postupem do
ústředního kola. Sólista Michal Strnad se také zúčastnil soutěže Kytarové pódium pořádané Teplickou konzervatoří, kde získal v silně obsazené kategorii 26 soutěžících třetí místo.IMG 7514

IMG 20240404 162817