Rozmarýnek - prezence

Zájezd kytarového souboru do Chorvatska v červenci 2014

Dne 4.7. 2014 odjel kytarový soubor z  mariánskolázeňské ZUŠ Fryderyka Chopina pod vedením Tima Honzírka do Chorvatska.kytary chorvatsko14 Soubor vystupoval při příležitosti Makarského kulturního léta. Ze svého repertoáru mladí umělci zahráli skladby renesančního a barok- ního období, dále pak latinskoamerické tance za doprovodu rozmanitých rytmických nástrojů. Na vystoupeních vládla příjemná atmosféra a muzikanti byli odměněni vřelým potleskem. Zájezd se konal za finančního přispění města Mariánské Lázně.