tanečníci

Kytaristé v krajském kole soutěže v Kraslicích

kytariste2017Velkým úspěchem skončila krajská soutěž ve hře na kytaru pro kytaristy ze ZUŠ F. Chopina. Vystoupili zde celkem tři sólisté a čtyři soubory z Mariánských Lázní. Všichni získali první ceny. Z celkového počtu 31 souborů a sólistů v krajském kole postoupilo do národního finále pět sólistů a dva soubory. Z těchto postupujících je z Mariánských Lázní Patrik Novák a kytarové kvarteto (Indra, Nguyen, Graulich, Suchánek, uč. T. Honzírek) a kytarové duo (Černý, Janoch, uč. A. Kotlar).  Na základě dosaženého bodového hodnocení se stal absolutním vítězem celé soutěže Marek Brštiak ze třídy Tima Honzírka. Všem úspěšným žákům gratulujeme a postupujícím přejeme hodně úspěchů v národním kole!