zobcové_flétny

Pěvecká soutěž Karlovarský Skřivánek 2011

14. a 15.2.2011 se konalo v Karlových Varech krajské kolo 16. ročníku tradiční Daniel_Ralispěvecké soutěže Karlovarský skřivánek.  Karlovarský skřivánek je pěvecká soutěž nejen pro žáky základních uměleckých škol, ale také pro žáky základních škol, víceletých gymnázií nebo jiných školských zařízení. Na soutěži se představili žáci z celého kraje ve 4 kategoriích. Dvě kategorie jsou pro žáky základních uměleckých škol, ze kterých letos soutěžilo více než 40 zpěváků. Na tuto soutěž se připravili i čtyři žáci naší školy, dva z nich postoupili do celostátního kola.  V kategorii A2 se umístil Daniel Ráliš na 1. místě a v kategorii C Dagmar Hladíková na 2. místě ( oba ze třídy Dipl.Mus.Olimpiu Cretana). Celostátní kolo soutěže se bude konat 21-23.3.2011 v aule ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary.