Dechy -kostel ang.

Okresní kolo soutěže v sólovém a komorním zpěvu

IMG 5420smVe čtvrtek 9. února pořádala ZUŠ F.Chopina okresní kolo soutěže v sólovém a komorním zpěvu. Výkony soutěžících posuzovala nezávislá porota složená z pedagogů působících mimo okres Cheb, předsedkyní poroty byla Mgr. Iveta Poslední. Soutěže se zúčastnilo 30 soutěžících z okresu Cheb a ZUŠ Fryderyka Chopina mezi nimi měla početné zastoupení. Do krajského kola soutěže, které se koná za měsíc v Karlových Varech, postoupili za naši školu: Anna Bauerová, Lucie Hajíčková a Adéla Drexlerová ze třídy Ivany Oblištilové, Jana Zrůstová ze třídy Miroslava Bartoše, Daniel Ráliš, Dagmar Hladíková, Vojtěch Pták ze třídy Olimpiu Cretana a duo Natálie Klusáková s Dagmar Hladíkovou z téže třídy. Nejmladším účastníkem soutěže byl Patrik Marzy (ZUŠ F.Chopina) a absolutní vítězkou se stala s bodovým průměrem přesahujícím 24 bodů Lucie Hajíčková (ZUŠ F.Chopina).
Všem úspěšným soutěžícím i jejich pedagogům gratulujeme! - fotogalerie -