DOM_a_mažoretky

Krajské kolo soutěže Karlovarský skkřivánek 2014

IMG 3288IMG 3293Ve dnech 10. a 11. února 2014 se v Karlových Varech uskutečnil další ročník celostátní soutěže „Karlovarský skřivánek“.  V kategorii žáků, kteří studují zpěv na uměleckých školách, měla ZUŠ F.Chopina celkem šest zástupců. Vítězkou v kategorii 1c se stala Izabela Tomiová, která postupuje s první cenou do celostátního kola soutěže. Do celostátního kola postupuje také Zora Švejnohová a Martin Šesták – oba získali 3. cenu s postupem. Postupující žáci jsou ze třídy Olimpiu Cretana. Také další soutěžící – Eliška Dedková, Anežka Hurtová a Adéla Drexlerová ze třídy Ivany Oblištilové reprezentovali ZUŠ F.Chopina důstojně. Porota ocenila jejich výkony čestným uznáním.