Základní umělecká škola

Fryderyka Chopina Mariánské Lázně

kytarový_soubor

Logo EU

iZUŠ

Senioři na návštěvě v ZUŠ

Naši žáci se svými učiteli pravidelně vystupují v Domově pro seniory v Úšovicích. Čas od času se situace malinko změní. Vzhledem k možnostem nové budovy ZUŠ mohou také senioři navštívit náš hudební sál. Proto se ve středu 20. IMG 4615prosince konal v sále školy téměř devadesátiminutový koncert právě pro naše hosty z Domova pro seniory v Úšovicích. Vystoupil pěvecký sbor Canzona. Pod vedením L. Čechové a za klavírního doprovodu J. Zábranové zazpíval sbor málo známé koledy z Moravy a ze Slovenska. Dále si mohli posluchači poslechnout Mozartovo Divertimento č. 4 B dur v podání Klarinetového tria. Velká část koncertu patřila folklórnímu souboru Rozmarýnek, který vedou S. Országh a L. Gaierová. Rozmarýnek pro posluchače připravil několik málo známých koled, a dále tradiční vánoční písně a koledy. I když někteří žáci a soubory naší školy budou ještě v prosinci vystupovat, koncert 20. prosince byl posledním vystoupením a hezkou tečkou za letošními koncerty v ZUŠ. Budeme se těšit na podobné akce i v příštím roce! -fotogalerie-

Na naší webové stránce používáme cookies. Některé z nich jsou nutné pro běh stránky, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit vlastnosti stránky na základě uživatelských zkušeností (tracking cookies). Sami můžete rozhodnout, zda cookies povolíte. Mějte prosím na paměti, že při odmítnutí, nemusí být stránka zcela funkční.