zobcové_flétny

Rozmarýnek

Rozmarýnek na mezinárodním festivalu Mariánský podzim 2007

Azurově modré nebe nad všemi barvami hýřícím městem,vesele barevné kroje a zpěv folklorních souborů Čech, Moravy, Polska a Řecka, to byl právě uplynulý 3. mezinárodní folklorní festival „Mariánský podzim“. Konal se ve dnech 21.-23.září 2007.Účastníkem byl také náš folklorní soubor ROZMARÝNEK pod vedením J.Keďuličové a S.Orszagha.mariansky_podzim07.jpg
 Při pátečním zahájení se Rozmarýnek představil odpoledne na kolonádě, večer potom v Městském divadle. V sobotu dopoledne prošel městem pestrý průvod všech zůčastněných souborů, vedený DOM a mažoretkami. Během průvodu městem a  při odpoledním vystoupení na kolonádě rozezpívala děvčata nejednoho přihlížejícího posluchače, lázeňského hosta i zahraničního turistu. Také v neděli měli možnost mariánskolázeňští hosté slyšet a vidět folklórní soubory. Rozmarýnek se s festivalem rozloučil vystoupením před hotelem Bohemia.
Z festivalu je na našich stránkách také fotogalerie .