Rozmarýnek

Rozmarýnek na Mariánském podzimu 2009

Již tradičně patřil třetí zářijový víkend v Mariánských Lázních folklóru. Stejně jako v uplynulých létech přálo folklórnímu festivalu Mariánskýsolista podzim počasí, a tak si mohli návštěvníci Mariánských Lázní do sytosti užít hudby, tance, zpěvu i krásných krojů účastníků festivalu. Tradicí se již také stala spolupráce naší školy s pořadateli festivalu - sobotní průvod souborů vedl městem na kolonádu DOM, celého festivalu se účastnil folklórní soubor Rozmarýnek.
Pořádajícímu folklórnímu souboru Marjánek přejeme hodně úspěchů v přípravě Mariánského podzimu 2010.

- fotogalerie -