saxofony

On-line koncert Slavíčků

Přípravný pěvecký sbor Slavíčci neměl v letošním školním roce žádnou možnost potěšit diváky svým vystoupením. slavicci21Během distanční výuky, individuálních konzultací a v rámci výuky po skupinkách se podařilo sestavit pásmo písniček. A protože se v červnu vždy nějaký ten Slavíček loučí, protože postupuje ve svém hudebním vývoji dál, rozhodli jsme se natočit rodičům malý hudební pozdrav. Akce to byla velmi odvážná, protože všichni dohromady jsme se viděli až na generální zkoušce. Pro část dětí bylo úplně neznámé prostředí hudebního sálu stejně jako nutnost chvíli postát v klidu na místě nebo přizpůsobit svůj zpěv ostatním. Ale podařilo se! Za klavírní spolupráce nesmírně trpělivého korepetitora T. Vašinky vzniklo 16. 6. během vyučovací hodiny video, které jsme pro radost poslali rodičům.

(foto L.Čechová)