DOM_a_mažoretky

Vystoupení žáků tanečního oddělení 29.6.2021

20210629 161839

Předposlední den školního roku 2020/21 se v parku před Městskou nemocnicí četným divákům z řad rodičů a přátel představilo kompletní taneční oddělení. Pro tento studijní obor byla dlouhá distanční výuka opravdovým oříškem a proto vystoupení v romantickém zákoutí u fontánky, na kterém se prezentovaly třídy I. André a Š. Kubáně, všechny opravdu velmi potěšilo. V pestrém sledu se vystřídaly rozmanité styly i druhy tance a děti svoje nadšení, že mohou vystupovat, úspěšně poslaly dál. Slavnostní punc dostalo i předání vysvědčení. (fotogalerie - foto L. Čechová)