kytarový_soubor

Postup tanečníků do krajského kola soutěže

Ve středu 7.března se žáci tanečního oddělení (1.roč.; 6.,7.roč.; II.stupeň), pod vedením Nely Výborné, zúčastnili Okresní soutěžní přehlídkyDSC09928sm žáků tanečních oddělení v Aši. V 1.kategorii, do které spadal náš 1.ročník, tedy děti ve věku 5 -7 let, jsem obdrželi Čestné uznání za opravdovost tanečního projevu. Děti tu tančily choreografii Proměny vody na hudbu Jiřího Rumla. Dále se představily studentky II. stupně s choreografií Jardim prometido (Přislíbená zahrada), které také obdržely Čestné uznání, především za výtvarnou stránku věci. Největší radost a historicky první postup ZUŠ F. Chopina do krajského kola této soutěže nám "vytančil" 6.,7. ročník se svým, rytmem inspirovaným, tancem s názvem KODO (kámen, obrana, domorodec, ostražitost). Žáci byli pochváleni za hru s hlasem a rytmem v choreografii, pěkně zpracované kostýmy a sehranost na jevišti. Celý náročný den se nesl v přátelském soutěžním duchu a děti opravdu výborně reprezentovaly naši školu. Držte nám palce v krajském kole soutěže, které se uskuteční dne 4.4.2012 v Chodově!