DOM_a_mažoretky

První místo ve výtvarné soutěži Karlovarského kraje

ema kutilova sKe konci školního roku vyhlásil hejtman Karlovarského kraje Petr Kulhánek výtvarnou soutěž pro žáky Základních a Základních uměleckých škol nazvanou „Kraj budoucnosti“. Jejím prostřednictvím si děti zahrály na vizionáře. Tématem soutěže bylo zpodobnit, jak by si děti představovali svůj region, město nebo domov v daleké budoucnosti. Na formátu A3 mohli žáci použít libovolnou výtvarnou techniku.
Porota oceňovala především nápaditost dětských prací. Soutěže se zúčastnili i žáci Výtvarného oboru ZUŠ Fryderyka Chopina. Z prací, které jsme do soutěže zaslali, vyhrála první místo v kategorii mladších žáků Ema Kutilová, žákyně ze třídy MgA. Kristýny Harantové. Soutěž vyvrcholila výstavou vybraných prací ve foyeru budovy-A Krajského úřadu Karlovarského kraje, kde byla Emičce předána hlavní cena a tou byl IPhone. Emičce tímto gratulujeme.

Ema Kutilova prace