Divadlo

Pozvánka na výstavu

vo 2013Srdečně Vás zveme na výstavu prací žáků výtvarného oboru Základní umělecké školy Fryderyka Chopina v Mariánských Lázních. Výstava se koná od 7. do 23. června v Městském muzeu a nese název „Cesta kolem světa a dál“. Jak název napovídá, nebude tématem jen běžné cestování… S malbami, kresbami, instalacemi a keramikou se podíváte do světa, který jde dál, dál za hranice obyčejného života. Společně s dětmi navštívíte nejen vzdálené kouty naší Země, jako jsou africké pouště nebo japonské zahrady, ale nahlédnete i pod hladinu oceánů a do nekonečného vesmíru. Výstava bude zahájena 6. června od 17 hodin vernisáží, jejíž součástí bude hraná scénka žáků a pedagogů výtvarného oboru a vystoupení Kytarového souboru ze třídy Tima Honzírka. Těšíme se na Vaši návštěvu.