zobcové_flétny

Pozor, pozor, mladí umělci mají stále možnost připojit se k našim týmům !

akce20.6.2013 104Posledních pár volných míst lze obsadit v úterní keramice (15:50 - 18:05). Zájemci starší osmi let se pod vedením Kristýny Slukové seznámí se základy keramické tvorby či točením na kruhu. Děti prostřednictvím drobných etud či haptických cvičení naleznou vztah k  materiálu a postupně se naučí v jeho intencích výtvarně uvažovat. Své výtvory samozřejmě vyzdobí glazurami či engobou a vypálí v keramické peci. Marta Sojková ve čtvrteční třídě přípravného studia (13:20 - 15:15) ráda přivítá ještě pár předškoláků nebo prvňáků, kteří se nebojí vzít do ruky štětec, barvy, nůžky či lepidlo. Společně vytvoříme mnoho obrázků či prostorových objektů na motivy pohádkových příběhů, každodenních situací nebo zkrátka popustíme uzdu své fantazii. Velký důraz je kladen také na rozvíjení pozitivních vztahů mezi žáky díky  skupinovým pracím. Výuka částečně čerpá z myšlenek artefiletiky, kdy se zaměřujeme na samotný prožitek z vlastní tvorby. Děti lze přihlásit až do 23.9.2013 nejlépe osobně ve třídě výtvarného oboru (nutno vyplnit přihlášku). Budeme se na vás těšit při společných setkáních :-)!