Základní umělecká škola

Fryderyka Chopina Mariánské Lázně

Flétny - divadlo

Logo EU

iZUŠ

Soutěže

Soutěže 2022

Celostátní soutěž Karlovarská růžička

9. dubna 2022, Karlovy vary

Jaroslav Skalka (tř. M. Skalkové) – 1. cena
Lada Prinzová (tř. M. Skalkové) - 2. cena

Mezinárodní hudební soutěž PRO BOHEMIA

7.- 10.4. 2022, Ostrava

Sebastian Cretan (tř. S. Országha – hra pozoun) - 1. místo + titul laureáta
(+ hra na klavír - 1. místo, sólový zpěv – 2. místo)

 

NÁRODNÍ SOUTĚŽ ZUŠ – KRAJSKÉ KOLO

SOUTĚŽNÍ PŘEHLÍDKA TANEČNÍHO OBORU * KRAJSKÉ KOLO
 
21. 4. 2022, Mariánské Lázně 
 
STŘÍBRNÉ PÁSMO:
4. ročník – tř. K. Wintrové (Vítová, Cimická, Riessová, Ellis, Krýslová, Lišková,    Cooper, Hlavničková, Splitková, Špačková) 
 
BRONZOVÉ PÁSMO:
4. ročník – tř. I. André (Vítová, Cimická, Riessová, Ellis, Krýslová, Lišková)
6. ročník - tř. K. Wintrové (Cimická, Soukupová, Hurtová, Ellis, Malúšková, Herová)
6. ročník - tř. I. André (Cimická, Soukupová, Hurtová, Ellis, Malúšková, Herová)
 

Hra na lidové nástroje – 5. 4. 2022, Mariánské Lázně

Jan Brož (tř. S. Országha) - 1. místo s postupem

Hra na bicí nástroje – 8. 4. 2022, Sokolov

Skočík Jan (tř. J. Černého) – 1. místo
Adam Radim (tř. J. Černého) – 2. místo
Petruš Ondřej (tř. J. Černého) – 3. místo

Hra na dřevěné dechové nástroje – 30. 3. 2022, Cheb

Barbora Tintěrová (tř. L. Čechové) – 1. místo
Štěpánka Mannová (tř. P. Čecha) – 1. místo
Tomáš Pospíšil (tř. P. Čecha – hra na klarinet) – 1. místo
Willnerová Rozálie (tř. T. Sticha) – 1. místo
Tomáš Pospíšil (tř. T. Sticha – hra na saxofon) – 1. místo

Aneta Povišerová (tř. L. Čechové) – 2. místo
Jan Bartoš (tř. P. Čecha) – 2. místo
Barbora Žižková (tř. L. Čechové) – 3. místo

 

Hra na žesťové dechové nástroje – 25. 3. 2022, Sokolov
 
Sebastian Cretan (tř. S. Országha – hra pozoun) -1. místo s postupem
    + absolutní vítěz
Sebastian Cretan (tř. S. Országha – hra na baryton) -1. místo s postupem
    + absolutní vítěz
Svoboda Filip  (tř. K. Hovorky) – 1. místo 
 
Evarist Tintěra (tř. J. Koreise) – 2. místo 
Jan Račák (tř. K. Hovorky) – 2. místo
Viktor Brabec  (tř. K. Hovorky) – 2. místo 
Koreis Josef (tř. J. Koreise) – 3. místo 

 

 

Sólový a komorní zpěv – 11. 3. 2022, Karlovy Vary

Vlčková Anna (tř. D. Hladíkové) – 1. místo
Sýs Erik (tř. S. Krejčiříka) – 1. místo
Šulc Roman (tř. S. Krejčiříka) – 1. místo

Anna Marie Nečasová (tř. E. Pankowské) – 2. místo

 

Celostátní klavírní soutěž Beethovenovy Teplice

20. - 21. 3. 2022, Teplice

Jaroslav Skalka (tř. M. Skalkové) – 1. cena

NÁRODNÍ SOUTĚŽ ZUŠ – OKRESNÍ KOLA

SOUTĚŽNÍ PŘEHLÍDKA TANEČNÍHO OBORU - OKRESNÍ KOLO - 7. 4. 2022, Chodov
 
Postup do krajského kola:
4. ročník – tř. I. André (Vítová, Cimická, Riessová, Ellis, Krýslová, Lišková)
4. ročník – tř. K. Wintrové (Vítová, Cimická, Riessová, Ellis, Krýslová, Lišková,    Cooper, Hlavničková, Splitková, Špačková) 
6. ročník - tř. K. Wintrové (Cimická, Soukupová, Hurtová, Ellis, Malúšková, Herová)
6. ročník - tř. I. André (Cimická, Soukupová, Hurtová, Ellis, Malúšková, Herová)

Hra na bicí nástroje – 25. 2. 2022, Ostrov

Adam Radim (tř. J. Černého) – 1. místo s postupem
Skočík Jan (tř. J. Černého) – 1. místo s postupem
Petruš Ondřej (tř. J. Černého) – 1. místo s postupem

Hra na dřevěné dechové nástroje – 9. 3. 2022, Mariánské Lázně

Aneta Povišerová (tř. L. Čechové) – 1. místo s postupem
Barbora Tintěrová (tř. L. Čechové) – 1. místo s postupem
Barbora Žižková (tř. L. Čechové) – 1. místo s postupem
Štěpánka Mannová (tř. P. Čecha) – 1. místo s postupem
Jan Bartoš (tř. P. Čecha) – 1. místo s postupem
Tomáš Pospíšil (tř. P. Čecha – hra na klarinet) – 1. místo s postupem
Willnerová Rozálie (tř. T. Sticha) – 1. místo s postupem
Tomáš Pospíšil (tř. T. Sticha – hra na saxofon) – 1. místo s postupem

Patrik Pilmajer (tř. T. Sticha) – 2. místo

 

Hra na žesťové dechové nástroje – 4. 3. 2022, Františkovy  Lázně
 
Sebastian Cretan (tř. S. Országha – hra pozoun) -1. místo s postupem
    + absolutní vítěz
Sebastian Cretan (tř. S. Országha – hra na baryton) -1. místo s postupem
    + absolutní vítěz
Jan Račák (tř. K. Hovorky) – 1. místo s postupem
Viktor Brabec  (tř. K. Hovorky) – 1. místo s postupem
Svoboda Filip  (tř. K. Hovorky) – 1. místo s postupem
Koreis Josef (tř. J. Koreise) –1. místo s postupem
Evarist Tintěra (tř. J. Koreise) –1. místo s postupem
 
Martin Kváč (tř. J. Koreise) – 2. místo
Janoch Josef (tř. J. Koreise) – 2. místo

Sólový a komorní zpěv – 27. 1. 2022, Aš

Vlčková Anna (tř. D. Hladíkové) – 1. místo s postupem
Vlčková Eliška (tř. D. Hladíkové) – 1. místo s postupem
Sýs Erik (tř. S. Krejčiříka) – 1. místo s postupem
Šulc Roman (tř. S. Krejčiříka) – 1. místo s postupem
Anna Marie Nečasová (tř. E. Pankowské) – 1. místo s postupem

Malinovská Eliška (tř. D. Hladíkové) - 2. místo
Katinová Anežka (tř. E. Pankowské) – 2. místo

 

 

 

Soutěže 2021

 

PRAGUITARRA CLÁSICA
Praha, 8. - 9. 5. 2021

Mael Mikyska (tř. T. Honzírka) - 1.místo

 

MEZINÁRODNÍ KLAVÍRNÍ SOUTĚŽ BROUMOVSKÁ KLÁVESA
Broumov, 14. - 16. 5. 2021

Jaroslav Skalka (tř. M. Skalkové) - 3. místo

 

KRAJSKÉ KOLO SOUTĚŽE PRO SMYČCOVÉ NÁSTROJE AKORDKVINT
Bečov nad. Teplou, 31. 5. 2021

Jaroslav Skalka (tř. M. Skalkové) - 1. místo s postupem do celostátního kola

 

"MLADÍ PIANISTÉ HRAJÍ NA KLAVÍR STEINWAY"
Praha, 5. 6. 2021

 

Jaroslav Skalka (tř. M. Skalkové) - 3. místo

 

PRAGUE JUNIOR NOTE
Praha, 12. 6. 2021

Jaroslav Skalka (tř. M. Skalkové) - 2. místo

 

GUSTAV MAHLER PIANO PRIZE COMPETITION
Jihlava, 30. června 2021

 

Jaroslav Skalka (tř. M. Skalkové) - 3. místo

 

 

Soutěže 2020

 

SOUTĚŽNÍ PŘEHLÍDKA VE HŘE NA KYTARU
- 29.2. 2020, konzervatoř Teplice

Mael Mikyska (tř. T. Honzírka) - ocenění za mimořádný výkon

Marek Brštiak (tř. T. Honzírka) - ocenění za mimořádný výkon

NÁRODNÍ SOUTĚŽ ZUŠ – OKRESNÍ KOLO
Hra na smyčcové nástroje – 6. 3. 2020, Františkovy Lázně

Štefanská Klára (tř. S. Biňovcové) - 1. místo s postupem

Malúšková Mia (tř. Z. Pešky) - 1. místo s postupem

Skalková Klaudie (tř. E. Smrčkové) - 1. místo s postupem

Jaroslav Skalka - 1. místo s postupem + absolutní vítěz

Koranda Štěpán (tř. E. Smrčkové) - 3. místo

 

KYTAROVÁ SOUTĚŽ
PRAGUITARRA CLÁSICA
Praha, 5. - 7. 3. 2020

Mael Mikyska (tř. T. Honzírka) - 1.místo + cena publika

.Michal Strnad (tř. T. Honzírka) – 2.místo

Marek Brštiak (tř. T. Honzírka) – čestné uznání

 

PRAGUE JUNIOR NOTE
Praha, 14. 6. 2020

 Jaroslav Skalka (tř. M. Skalkové) - 2. místo

 

 

SOUTĚŽE 2019

NÁRODNÍ SOUTĚŽ ZUŠ – NÁRODNÍ KOLO

Hra na dřevěné dechové nástroje – Liberec, 25. - 28. 5. 2019

Klarinetové trio (tř. P. Čecha) - 3. místo

PRAGUE JUNIOR NOTE
Praha 14. – 16. 6. 2019

Jaroslav Skalka (třída Marie Skalkové) – 2. místo
Klára Skalková (třída Marie Skalkové) – 3. místo

KARLOVARSKÁ RŮŽIČKA
Karlovy Vary, 12. - 13. 4 2019

Lada Prinzová (tř. M. Skalkové) -1. místo
Jaroslav Skalka (tř. M. Skalkové) -2. místo
Sebastian Cretan (tř. M. Skalkové) - 3. místo
Denisa Pěnkavová (tř. M. Skalkové) - 3. místo

KYTAROVÁ SOUTĚŽ
PRAGUITARRA CLÁSICA
Praha, 4.-6. dubna 2019

Mael Mikyska (tř. T. Honzírka) - 2.místo a ocenění za nejlepší provedení skladby
Marek Brštiak (tř. T. Honzírka) - 2.místo

KRAJSKÁ POSTUPOVÁ PŘEHLÍDKA DĚTSKÝCH SKUPIN SCÉNICKÉHO TANCE Horní Slavkov, 28. 3. 2019

Choreografie Hospital (tř. J. Kaleji) – ocenění za „otevření tématu, které poukazuje na temnou realitu“

Choreografie 100 reasons (tř. J. Kaleji) - ocenění za „vzájemné vnímání skupiny“

NÁRODNÍ SOUTĚŽ ZUŠ – KRAJSKÉ KOLO

Hra na dřevěné dechové nástroje – 12. 3. 2019, Kraslice

Klarinetové trio (tř. P. Čecha) - 1. místo s postupem + absolutní vítěz

Kvarteto zobcových fléten (tř. K. Hovorky) – 1. místo

Hra na žesťové dechové nástroje – 14. 3. 2019, Sokolov

Žesťový soubor (tř. J. Koreise) – 1. místo s postupem

Kvinteto lesních rohů s tubou F (tř. K. Hovorky) – 2. místo

Barytonové trio (tř. tř. J. Koreise) – 3. místo

Hra na akoredeon – 21. 3. 2019, Kraslice

Vopavová Nicol (tř. J. Jílka) - 1. místo

Accord (tř. J. Jílka) - 1. místo

NÁRODNÍ SOUTĚŽ ZUŠ – OKRESNÍ KOLO

Hra na akordeon – 8. 2. 2019, Františkovy Lázně

Vopavová Nicol (tř. J. Jílka) - 1. místo s postupem

Accord (tř. J. Jílka) - 1. místo s postupem

Nekovář Vojtěch (tř. L. Marka) - 2. místo

 

Hra na žesťové dechové nástroje – 13. 2. 2019, Mariánské Lázně

Barytonové trio (tř. tř. J. Koreise) – 1. místo s postupem

Kvinteto lesních rohů s tubou F (tř. K. Hovorky) – 1. místo s postupem

Žesťový soubor (tř. J. Koreise) – 1. místo s postupem

Trumpetové trio mladší (tř. J. Koreise) – 2. místo

Trumpetové trio starší (tř. J. Koreise) – 2. místo

Hra na dřevěné dechové nástroje – 15. 2. 2019, Cheb

Klarinetové trio (tř. P. Čecha) - 1. místo s postupem + absolutní vítěz

Kvarteto zobcových fléten (tř. K. Hovorky) – 1. místo s postupem

Soutěže 2019

MEZINÁRODNÍ VIOLONCELLOVÁ SOUTĚŽ
J. VYCHYTILA - 17.1. - 20.1. 2019, Praha

Jaroslav Skalka (tř. P. Šustka) - 1. místo