Divadlo

Sociální školné pro žáky ZUŠ

ZUŠ Fryderyka Chopina se snaží podpořit rodiny, které se dostaly do sociálních problémů. Sociální školné poskytuje v odůvodněných případech dětem škola řadu let. V současnosti se jedná bohužel o problém nanejvýš aktuální. Proto několik informací k tomuto tématu:

Žádost o sociální školné naleznete na https://www.zus-ml.cz/index.php/dokumenty . Jako příloha k žádosti může být: potvrzení o dávkách (t.j. třeba rodičovský příspěvek, přídavky na dítě, příspěvek na bydlení atd.), potvrzení z úřadu práce o ztrátě zaměstnání atd.

V současnosti vzhledem k mimořádné situaci jako přílohu k žádosti akceptujeme čestné prohlášení o tíživé situaci vzniklé právě např. ztrátou zaměstnání.