Canzona

2. on-line koncert flétnové třídy L. Čechové

povProtože i koncem školního roku bylo organizačně velmi obtížné až nemožné uspořádat v sále ZUŠ koncert, vystoupili žáci flétnové a varhanní třídy L. Čechové opět v on-line verzi. Točilo se v 1. polovině června v rámci běžných hodin. Varhaník dostal možnost usednout za velký koncertní nástroj v místním kostele, takže srdnatě natáčel v 10 stupních C. Flétnistky si naopak užívaly tropického vedra v sále ZUŠ. Na koncertě vystoupili všichni žáci, kteří zvládli během několika týdnů prezenční výuky repertoár nově nastudovat, ev. ten rozměrnější dotáhnout do finální podoby. O klavírní a flétnové doprovody se opět kompletně postarala L. Čechová. Video, které vzniklo, se jako dárek předalo rodičům. (foto L. Čechová)