zobcové_flétny

Hudební podvečery v říjnu 2021

Po dlouhé době se v sále ZUŠ konaly 6. a 11., října 2021 hudební podvečery. Nejen pro děti, ale i pro učitele a pro přítomné rodiče se jednalo o svátečníIMG 0002s záležitost. A to i přes to, že posluchači museli celý koncert vždy vyslechnout s respirátorem. K výuce v umělecké škole koncerty a veřejná vystupování ke vzdělávání neodmyslitelně patří. Většina účinkujících vystoupila po téměř dvouleté pauze. O to větší je radost z dobré úrovně koncertů. Druhý koncert byl navíc obohacen o vystoupení žáků literárně dramatického oddělení. Laskavá a úsměvná poezie byla milým zpestřením programu a účinkující si kromě potlesku vysloužili i úsměv v řadách publika. Nezbývá než si přát, aby učitelé s žáky mohli ve veřejných vystoupeních pokračovat.

Fotogalerie