zobcové_flétny

Naši žáci na okresním kole soutěže ve zpěvu

soutez zpev s27. ledna odjeli žáci ze tříd Dagmar Hladíkové, Ewy Pankowské a Stanislava Krejčiříka do Aše, kde se zúčastnili okresního kola soutěže ve zpěvu. Na klavír je doprovodila klavíristka Miroslava Poustková. Jejich vystoupení skončilo úspěchem. Všechny děti získaly na soutěži ocenění a pět ze sedmi účastníků postoupilo do krajského kola soutěže, které se koná 11. března v Karlových Varech. Zpěváci úspěšně začali sérii soutěží, které jsou příslibem návratu normálního života do uměleckých škol. Nezbývá než si přát, aby vše i dál probíhalo tak, jak jsme byli před pandemií covidu zvyklí.