tanečníci

Soutěže žáků ZUŠ začaly

V únoru se konala okresní kola soutěží žáků ZUŠ. Naše škola měla v těchto soutěžích hned několik zástupců a je skvělé, že všichni postoupili do krajských kol. Žesťový soubor soutěže žáků sV krajských kolech tak máme zastoupeny dva klarinetové a dva akordeonové soubory ze třídy Petra Čecha, žesťové soubory ze třídy Josefa Koreise a Karla Hovorky, saxofonový soubor ze třídy Tomáše Sticha. Do krajského kola postoupil také soubor zobcových fléten (uč. K. Hovorka)
Hráči na žesťové nástroje už mají za sebou i krajské kolo, které proběhlo 9. března v Sokolově. Soubor lesních rohů získal druhou cenu (uč. K. Hovorka), žesťový kvintet ze třídy Josefa Koreise ve své kategorii vyhrál a přivezl 1. cenu. Gratulujeme, ostatním souborům v krajských soutěžích držíme palce!