pochod_v_parku

Vánoční koncert pěveckého oddělení 2007

marketa_natalka.jpgAnglikánskou kapli si pro vánoční vystoupení zvolila paní  Jana Keďuličová se svými žáky a žákyněmi. Koncert se konal v sobotu 22.prosince. Byl hezky navštívený a prostory Anglikánské kaple s vánoční výzdobou umocnily příjemný zážitek z hezkého programu. Prezentovali se všichni, začínající stejně jako již zkušenější zpěváci a zpěvačky. Příjemný program večera ani trochu nenudil a proto koncert velmi rychle uplynul. O klavírní doprovod se postarala paní Alena Koubková, která s pěveckou třídou trvale spolupracuje.

- fotogalerie -