Korejs - průvod

Hudební podvečer 28.ledna 2008

Každý měsíc se konají v sále školy podvečerní koncerty. Také v lednu měli někteří žáci možnost vyzkoušet si před posluchači své umění. Program byl klaviristka.jpgpestrý, na programu byly skladby barokní, romantické a zazněla také  hudba 20. století. Zajímavostí bylo provedení Zbojnické sonatiny Oldřicha Flosmana, sólistou v této skladbě byl hráč na basklarinet Václav Lídl. Učitelé a zejména žáci školy se těší na své posluchače na dalším koncertě z řady Hudebních podvečerů, který se koná 19. února 2008 tradičně v sále ZUŠ.

- fotogalerie -