Divadlo

Noc muzeí

noc_muzei.jpgDne 17.května 2008 se naše škola ve spolupráci se Chopinovou společností podílela již potřetí na ,,Muzejní noci“ v památníku F.Chopina v Mariánských Lázních.
      V průběhu večera si návštěvníci památníku mohli zdarma prohlédnout archiválie spojené s pobytem F. Chopina v Mariánských Lázních, některé vzácné notové materiály a na závěr poslechnout koncert v podání žáků ZUŠ F. Chopina Mariánské Lázně. Chopinovy skladby zazněly v podání houslisty Johanese Busche, klavíristek Anny Vránové, Terezy Frkalové, Nikoly Urbanové, Marie Pochopové a pozounisty Jakuba Pivce. Za klavírního doprovodu zazpívala Markéta Vanišová. Celý koncert se uskutečnil čtyřikrát během večera.
      Jen nás mrzela nízká návštěvnost této akce, kterou připisujeme deštivému počasí, které určitě odradilo spoustu pacientů, lázeňských hostů a všech milovníků F. Chopina.

- fotogalerie -