saxofony

Festival tvorby ZUŠ v Karlových Varech

Do hotelu Thermal v Karlových Varech se sjeli zástupci Základních uměleckých škol z celého Karlovarského kraje. Na pódiu Thermalu  vystupovali žáci oborů hudebního, tanečního a dramatického. Výtvarné práce žáků výtvarných oborů bylo možné vidět v prostorách před sálem Thermalu.
Přehlídka byla zajímavá, je třeba poděkovat organizátorům, zejména Dr. Iloně Juhásové za organizaci této akce a festivalu tvorby ZUŠ přát dobrou budoucnost.
Naši ZUŠ na přehlídce reprezentoval Velký akordeonový orchestr pod taktovkou Alexandra Smutného.