zobcové_flétny

Ocenění nejlepších žáků, studentů a pedagogů Karlovarského kraje

3. října v dopoledních hodinách se na zámek Kynžvart sjeli zástupci nejúspěšnějších škol z řad studentů, pedagogů i ředitelů. Přítomni byli také představitelé krajského úřadu, České školní inspekce, měst i rodičovská veřejnost. Mezi oceněnými byli také žáci ZUŠ F.Chopina – vítězové významných soutěží v uplynulém školním roce: Markéta Vanišová a za akordeonové kvarteto Denis Jůzek.
Žáci naší školy se také postarali o hudební stránku slavnostního dopoledne. Na začátku i v průběhu slavnostního ceremoniálu hráli a zpívali členové  Žesťového souboru, Kytarového kvarteta a Pěveckého  komorního souboru.

- fotogalerie -